w3c

w3c

Pułapka na mrówki 2 szt. Substral

5907487106308
22,00 zł

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 22,00 zł.

Wysyłka w ciągu 24 h / Darmowa dostawa od 200 zł

·         gotowa do użycia pułapka

·         prosta aplikacja z Ultra-Lock

·         usuwa gniazda mrówek

·         do zastosowania w domach, na tarasach i podjazdach

·         opakowanie: 2 szt.

Pułapka na

22,00 zł

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 22,00 zł.

Wysyłka w ciągu 24 h / Darmowa dostawa od 200 zł

w3c

Ilość

Dostępna ilość 2 Zostało w magazynie!

Ostatnie sztuki w magazynie

  Polityka bezpieczeństwa

W naszym sklepie dbamy o Państwa dane osobowe - zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatnośc

  Zasady dostawy

Zasady płatności i dostawy znajdą państwo tutaj.

Opis produktu

Substral na Mrówki w domu to gotowa do użycia w domu i na tarasie przynęta na mrówki.Produkt wykazuje skuteczność do 1-3 miesięcy od zastosowania.Środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników powszechnych do zwalczania mrówek, takich jak mrówki ogrodowe Lasius Niger (hurtnica zwyczajna), osobników dorosłych i ich larw.

Jak stosować

Najpierw należy wcisnąć cztery języki do środka, a następnie wyłamać je na zewnątrz- dla uzyskania optymalnego efektu, należy wyłamać wszystkie cztery języki.

Dzięki tak stworzonym otworom mrówki, zostaną przyciągnięte przez przynętę i będą mogły wpełznąć do środka. Tam pobiorą żel z substancją czynną, którą następnie zaniosą do gniazda. Tym samym substrancja czynna z żelu zwalczy mrówki także w gnieździe.

Umieścić pułapki z przynętami w pobliżu szlaków mrówek lub gniazd mrówek. Produkt do zwalczania mrówek wewnątrz pomieszczeń oraz do zwalczania mrówek wokół budynków. Stosować produkt wyłącznie w postaci pułapek z przynętą. Umieszczać otwartą pułapkę wyłącznie na twardym, nie chłonnym podłożu.

Jednokrotna aplikacja produktu pozwala na zniszczenie kolonii mrówek. 1 pułapka (10 g produktu) lub 2 pułapki (20 g produktu) rozmieścić na 15 m2 (0,67-1,33 g/m2).

·         Przed zastosowaniem produktu należy przeczytać etykietę i stosować się do jej zaleceń.

·         Przed rozpoczęciem zabiegu należy usunąć inne potencjalne źródła pokarmu dla mrówek.

·         Produkt jest przeznaczony do aplikacji na powierzchniach twardych. Nie stosować na powierzchniach chłonnych.

·         Nie wystawiać pułapek z przynętą na bezpośrednie działanie promieni słonecznych i innych źródeł ciepła (nie umieszczać pod grzejnikiem, kaloryferem).

·         Należy prowadzić regularne inspekcje punktów (co 7 dni), w których wyłożona jest przynęta. Po zakończeniu zabiegu dezynsekcji usunąć pułapki z przynętą.

·         Nie należy długoterminowo stosować produktu na danym terenie. Jeśli pomimo stosowania produktu, aktywność owadów nadal się utrzymuje, należy skonsultować się z wykwalifikowanym pracownikiem dezynsekcji i powiadomić posiadacza pozwolenia.

Skład produktu

Substancja czynna - Fipronil 0,05g/100g.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: